Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

Of Organik Şarküteri sektöründe uzun süreden beri edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz ve yöremiz organik ürünlerini tespit edip yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Of Organik Şarküteri olarak, gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden , dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı kalarak , Şarküteri sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir. Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. 'Refereanslarımız müşterilerimizdir' ilkesinin özünden hareketle, müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz. Müşterilerimizden almış olduğumuz bu enerji, bizleri daha çok azimlendirmekte ve çalışmalarımızı ileriye götürmektedir.
 
Misyonumuz ;
Trabzon yöresel ve organik ürünleri kalite ve hijyen kurallarından ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek şarküteri sektöründe bir numara olmak.
Vizyonumuz ;
Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden  ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.
 
OF ORGANİK ŞARKÜTERİ